Project Torque TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donanımhaber.COM PT FAN

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.

3 posters
YazarMesaj
aspavabize

Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk. Empty
MesajKonu: Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.   Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk. Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:18 am

arabamızı nasıl güçlendircez 16 leveldeyim 10 leveldeki adamın araba jet gibi ayarlarımı var varsa peki bunlar ne para nerden kaznacaz gercek paramı kullancaz yardımcı olursanız sevinirim
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.   Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk. Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 1:01 pm

Öncelikle bu kadar uzun bir başlık açmayınız,bu başlıgı konunun içeriğine yazınız. Smile

Gelelim sorunuza,

Arabanızı RP kazanarak Shop'daki "Upgrade" kısmından güçlendirebilirsiniz.RP kaznamak için yarış yapmanız gerekiyor,gittiğiniz yol kadar RP kazanıyorsunuz,tabi bonuslarda var.Kazandığınız RP'ler ile araba alabilir,parça takabilir ve bazı aksesuarlar alabilirsiniz.Hız için ise şu yolları izleyin--> Shop>Misc>+10 Spark ve Nitro I Pack bunları alın,oyuna girerken toplanma yerinde Backpack kısmına tıklayın,ordan bu aldıklarınızı kullanılabilir hale getirin.Hızını +10ve 15 arası artar.Üye sayısı daha fazla olduğu zaman sorularınıza daha çabuk dönebilirim,şimdilik böyle yakında dahada büyüyeceğiz inşallah...

İyi günler king
https://projecttorquetr.yetkin-forum.com
Abaza

MesajKonu: Geri: Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.   Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk. Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 11:12 pm

valla arkadaşım birazda para işine bakıyor bu oyun insanlar dolar karşılığında AP dediğimiz Areia Point alıyorlar ve sen arabana istediğin kadar modifiye et AP ile alınan araçları geçemiyorsun tabi bu iş oynamaya bakar geçen benim Corus yani ilk başta verilen araba ile RX-8 e tur bindirdim fakat genelde kaybediyorsun özellikle capture flag yarışlarında sen dönene kadar adam araziyi 2 kere gidip gelebliyor Smile
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.   Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk. Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 11:14 pm

bende bulunan max. otomobil Morello...birde yorum yazan arkadaşlar,oyundaki nickleri belirtirseniz daha yararlı olur Wink
https://projecttorquetr.yetkin-forum.com

Yardım İstiyorun,Arabanın motoru ve hızı hk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardım lutfen
» acil yardim
» Kullanıcı adım ile qiremiyorum yardım :(
» BALANCİNG ayarları için yardım lütfen
» oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: