Project Torque TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donanımhaber.COM PT FAN

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry:

3 posters
YazarMesaj
gitaristhmt

oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: Empty
MesajKonu: oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry:   oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 6:19 pm

oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!SadSadSad Crying or Very sad
sexyman

oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: Empty
MesajKonu: Geri: oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry:   oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: Icon_minitimeÇarş. Mayıs 20, 2009 8:23 am

aynsı bendede oluyo bilen nolurr cvp yazsınnnnnnnnnnnn Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad
beyazinci

MesajKonu: Geri: oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry:   oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry: Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 11:18 pm

Normal şartlarda böyle bir hatayla karşılaşmamanız gerekiyor. Biraz sabredin, çünkü oyun oldukça geç güncelleme yapıyor. Yarım saat bekledikten sonra aynı sorunu yaşıyorsanız muhtemelen sorun bilgisayarınızdan kaynaklanıyor. Antivirüs yazılımınız oyunu engelliyor olabilir. O da değilse, bilgisayarınıza format atarak tekrar denemenizi tavsiye ederim.

İyi oyunlar.

oyunu nasıl kurabilirim güncelleme yapmıyor 0 da kalıyor yardım!!!:(:(:( :cry:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunu nasıl indirebilirim?
» ARKADASLAR NOLUR YARDIM EDIN NOLUR BU OYUNU OYNAMAM LAZIM LUTFEN
» yardım lutfen
» slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz
» Kullanıcı adım ile qiremiyorum yardım :(