Project Torque TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donanımhaber.COM PT FAN

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz

2 posters
YazarMesaj
mobilspy

slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz Empty
MesajKonu: slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz   slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz Icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 11:44 am

merhaba oyunu birkacgün önce gördüm ve oynamaya basladım ancak henüz 1 levele cıkamadım nasıl level atlıyacagım lvl yükseltmek için ne yapmam gerekir bilmiyorum. görevleri yapmak için anahtar istiyor ve ilk basta verdiği anahtarlar bitti yeni anaharları nereden bulacagız bilmiyorum kısacası oyun hakkında genel bir acıklama yabilecek biri varmı acaba gerci oyuna ait olan sitede genel acıklamalar var ama ing. oldugundan ben birşey anlamıyorum.
Admin PT
Admin
Admin PT

slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz Empty
MesajKonu: Geri: slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz   slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 3:06 pm

Merhaba;

Level atlamak için XP kazanmanız gerekir.Bunun için ise yarış yapmanız gerekir...En fazla XP "Thunder Alley" veya "Exploler" modlarında kazanılır.Eğer Level 5'e geldiğinizde 6. Level'a geçemiyorsanız.Licence test yapmanız gerekir.Bunun için bir adet "Applicaliton Form" gerekir.Oyunun anamenüsünden Licence kısmından ulaşabilirisinz.

İyi günler Smile
https://projecttorquetr.yetkin-forum.com

slm bu oyunda nasıl lvl atlıyacaz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunda çalan şarkıları kapatmak....
» Oyunu nasıl indirebilirim?
» morelloyu nasıl alacağım
» oyuna nasıl girebilrim
» clana nasıl girilir anlatırmısıınız