Project Torque TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donanımhaber.COM PT FAN

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4

4 posters
YazarMesaj
Abaza

Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Empty
MesajKonu: Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4   Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 12:54 pm

Arkadaşlar bu görevlerde driving challenge sekmesindeki License test on circuit -4 ü yapamıyorum bir türlü yapan varmı ? 19 checkpoint var 18. chekpoint i aldıktan sonra malesef süre bitiyor eğer yapmış olan varsa anlatabilirmi ?
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4   Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 1:08 pm

şu Tokyo'da arabaların arasında geçilen yol mu?Orası ise ben yapmıştım,Morello ile.
https://projecttorquetr.yetkin-forum.com
Abaza

MesajKonu: Geri: Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4   Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 2:58 pm

yok tokyo değil normal germany circuit içinde ilk başta dubaların arasından 3 tane checkpoint alıyosun sonra 2 checkpoint den sonra ufaktan rampadan atlayarak tekrar dubaların arasından s çizerek ilerliyosun fakat bi türlü yapamadım Sad
dichrott

MesajKonu: Geri: Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4   Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 5:54 pm

kardeş, çok sinir ediyor ama sonunda da oluyor. uğraştırıyo bazı bölümler. sakin sakin oyna, sakin zamanda oyna derim...
karakartal

MesajKonu: Geri: Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4   Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 11:07 am

Evet arkadaşın dediği görev bitirilemiyor, o bölümdeki bütün görevleri bitirdim bir tek o görevi geçemiyorum sanırım oyun yapımcıları orada bir hata yapmışlardır.

Misson - Driving Challenge - License Test On Circuit 4
1 sayfadaki 1 sayfası