Project Torque TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Donanımhaber.COM PT FAN

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı

+6
TR_KaaN_TR
karasis34
dichrott
bahtiko
Abaza
Admin PT
10 posters
YazarMesaj
Admin PT
Admin
Admin PT

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Empty
MesajKonu: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 11:17 pm

Arkadaşlar biliyoruzik son gelen Eleanor isimli patch ile oyuna "guild" yani clan sistemi geldi.Clan açmak için 500 AP olması gerekiyor.Bunu biz karşılayacağız.Size sadece üye olmak kalıcak.Şuanda isimler hakkında görüşüyüyoruz.Türkiyeyi temsil edicek bir isim olmalı.Sizlerde fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar;yakında görüşürüz...
https://projecttorquetr.yetkin-forum.com
Abaza

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 3:05 pm

slm öncelikle 15lvl ım oyundaki nickim de Abaza

clan ismi olarak aklıma gelenler

Fast and Turks [FT]
Karaambarli Kamyoncular Dernegi [KKD]
Turk Power [TP]
Ottoman Drivers [OD]

gibi Smile
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 3:07 pm

Turk Power
Ottoman Driver

Bu ikisi olabilir aslında,+OD+ olarakda geçebilir.Teşekkürler fikirleriniz için.

Eğer beni eklemek istersen oyunda; MTL_Kubilay Arrow
bahtiko

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 3:00 pm

Selam Arkadaslar,
Galiba clani kurmussunuz, ben üyelik icin basvurdum, fakat bu forumdan üye olunabilecegi yaziyor.

Nickim: bahtiko
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 3:03 pm

Dostum oyun bilgilerini ekle,şuanda clan dolu 10/10 ancak 12 kişilik clana geçmemize az kaldı,siz başvurunuzu yapın biz kabul edeceğiz.İlkere öncelik var.Şuanda 12 kişiliğe çıkartacağımız zaman @bahtiko yu alacağız.Clan'ın 311.000 RP'si var.12 kişilik için 648.000 gerekiyor Neutral Ancak biz durmadan çalışıyoruz,clanın bir an önce büyümesi için baüış yapıyoruz.En kısa zamanda yeni clanımızla da devam edeceğiz.
dichrott

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 5:55 pm

oyun içinde başvuru yaptım, ama buraya da yazayım tekrar.
ayrıca böyle bi topluluğun olduğuna da sevindim, emeği geçenlere teşekkürler...

Nick : dichrott
Level : 20
Rating : 1242
Toplam yaptığı yarış: 272
Kazanılan yarış : 72
Yarıda kalan yarış : 5
Otomobilleriniz : Corus C3 (kullandığım) - C-Racer 4x4 - Miyato Wizz - Lion - Kawana K-660 - TA-Rookie

En son dichrott tarafından Ptsi Şub. 23, 2009 11:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:04 pm

Lütfen profil bilgilerinizi ayrıntılı ekleyiniz Arrow

Bunun gibi;

Nick:
Level:
Rating:
Toplam yaptığı yarış:
Kazanılan yarış:
Yarıda kalan yarış:
Otomobilleriniz:

Yeni üye kayıtları,clan sayımızı büyültüğümüz zaman yapılacak test sürüşü aşamasından sonra belirlenecektir.Sonuçlar burada açıklanacak king
dichrott

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 11:20 pm

Admin PT demiş ki:
Lütfen profil bilgilerinizi ayrıntılı ekleyiniz Arrow

Bunun gibi;

Nick:
Level:
Rating:
Toplam yaptığı yarış:
Kazanılan yarış:
Yarıda kalan yarış:
Otomobilleriniz:

Yeni üye kayıtları,clan sayımızı büyültüğümüz zaman yapılacak test sürüşü aşamasından sonra belirlenecektir.Sonuçlar burada açıklanacak king

düzenleme yaptim Wink
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:05 pm

Bir an önce Panama GT-Ray almanız lazım en düşük araba sınırı budur.AP kullanıyorsanız; WRX veya EVO en düşük araç listemizdir.
dichrott

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 3:48 pm

zaten suan panama için kasıyorum, parasını biriktirip alacağım araç o.

peki panama, evo ve sti 3lüsünden en iyisi hangisi?

evo ve sti AP ile panama RP ile, aralarında ne gibi bi fark var (teknik değerler haricinde)?
karasis34

MesajKonu: beni klana alırmısınız   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 8:54 pm

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224202900 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280
bu arabam ve özellikleri
diğer arabalarımda bunlar

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203934 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203953 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224204006
|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203959 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

ben bu iş makinalarını satmak istiyorum nasıl satıcağım

ben daha oyuna başlayalı 1 hafta oldu kesinlikle kısa zamanda gelişirim
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 1:45 pm

@dichrott

Panama oyundaki RP ile alabileceğin en iyi araba.Subaru & Evo rally yarışlarında çok yararlı olur.Uzun yollarda Panama en iyisi Wink

@karasis34

Hiçbir şekilde arabalarını satamazsın.Birde o steerloader ve forklift zaten 7 günlük Smile 7 gün sonra kalkıcak.Tekrar kazanırsan yine gelir 7 günlüğüne.
TR_KaaN_TR

TR_KaaN_TR

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:03 pm

karasis34 demiş ki:
|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224202900 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280
bu arabam ve özellikleri
diğer arabalarımda bunlar

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203934 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203953 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224204006
|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Shot20090224203959 |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı W1280

ben bu iş makinalarını satmak istiyorum nasıl satıcağım

ben daha oyuna başlayalı 1 hafta oldu kesinlikle kısa zamanda gelişirim

1,si İş makinalarını satamazsın çünkü onlar oyun tarafından verilen 1 hafta kadar süreli makinalardır.
2. si oyunda araba satmak yok...
karasis34

MesajKonu: türkiye klanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 2:55 pm

peki klan işi ne olacak alıcakmısınız
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 8:14 pm

Dediğimiz gibi,en az 25 level ve en az panama otomobil sınırı var.
Trane46

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 11:49 pm

Abi benide eklermisin Trane46 yeni üye oldum oyun şu an iniyo Very Happy hehe
Admin PT
Admin
Admin PT

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 2:40 pm

Clana bir süreliğine ara verdik,isteyenler bir başka Türk clanı olan TGR clanına başvurabilirler.(P.S.:Alt clan değildir.)

Ben ve elitis şuanda aynı clandayız,diğerleri TGR'deler.Lunatic şuanda clanın başında,rating artarak clanı üstlerde tutuyoruz.
sasukesh3131

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:25 am

İyi günler ben oyunda 20 lewelim bana iyi bi türk klanı soyleyebilirmisiniz bide ben klana katılmayı bilmiyorum öğretirseniz senwinirim Laughing
beyazışık

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 4:20 pm

Nick:w3l3t15
Level:19
Raiting:1129
Toplm yaptığım yarış:298
Kazanılan yarış:156
Yarıda kalan yarış :6
Otomobilleriniz.cobra coupe panama için para kasıyorum rp:106.000
Beni clana alırsanız sevinirim
havelkas2

MesajKonu: Geri: |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı   |-TR-| Project Torque Türkiye Clanı Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 1:50 pm

arkadaşlar bende yeni başlıyorum şuanda oyun iniyo inş çalışır oyun oynanıyo dımı suanda:S Shocked

|-TR-| Project Torque Türkiye Clanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Project Torque Nedir?
» Project Torque TR DOWLAND
» Win 7 64 Bit Kurdum Project Torque Açılmıyor. . .
» Project Torque account sorunu..!